ads

insanların ve hayvanların yaratılış özelliklerine uygun davranmaması ne gibi sonuçlar doğurur,SORU-CEVAP,


 ONEDEBİYAT.NET' İN  değerli akademisyen-öğretmen-öğrenci-edebiyat sever takipçileri.


Derskonum.com olarak her dönem olduğu gibi yeni dönemde de sizler için kitap cevapları, konu anlatımı, pdf ders notları ile her zaman yanınızdayız..Bu sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için ÇOCUK EĞİTİMİNDE MASALIN YERİ üzerine bir paylaşım yazacağız. 


Siz  de eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar..

on edebiyaton numara edebiyat


destek olmak için lütfen link paylaşınız


insanların ve hayvanların yaratılış özelliklerine uygun davranmaması ne gibi sonuçlar doğurur


Her canlının yaratılıştan getirdiği genetik bir takım kodları vardır. Bununla birlikte çevresinden edindiği bilgi, deneyim, davranış vb. özellikler vardır. Bu iki durumun toplamı bir canlıdan beklenen hareketleri oluşturur. .Binlerce yıldır tekrarlı devam eden hareketler dizesi zihinlerde kabul görmüş ve aksi tüm durumlar yadırganmıştır. Bu sebepten insan yaratılışında var olan güzel ahlak ve erdemle hareket etmelidir. Hayvanlarda onlara biçilen davranış veya güdülerle hareket etmelidir. Eğer buna uygun davranışlar veya güdüler olmaz ise her iki cins için de olumsuz sonuçlar doğurur ve kargaşaya, anlamsızlığa, bozukluklara, çirkinliklere neden olur. insanların ve hayvanların yaratılış özelliklerine uygun davranmaması ne gibi sonuçlar doğurur.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski

Subscribe Us

INNER POST ADS