ads

  10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Düşler Yayıncılık Ders Kitabı Cevapları 2022 2023

10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Düşler Yayıncılık Ders Kitabı Cevapları 2022 2023


10.Sınıf Edebiyat Kitabı Cevapları Düşler Yayıncılık 2022 2023, 10.Sınıf Edebiyat Kitabı Cevapları, KİTAP CEVAPLARI, EDEBİYAT KİTAP CEVAPLARI,onedebiyat.net'in değerli akademisyen-öğretmen-öğrenci-edebiyat sever takipçileri.

Derskonum.com olarak her dönem olduğu gibi yeni dönemde de sizler için kitap cevapları, konu anlatımı, pdf ders notları ile her zaman yanınızdayız..Bu sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için 10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Düşler Yayıncılık Ders Kitabı Cevapları 2022 2023 üzerine bir paylaşım yazacağız. 


KİTABIN PDF si İÇİN TIKLAA

CEVAPLAR AŞAĞIDA


Sizde eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

destek olmak için lütfen  LİNK paylaşınız10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Düşler Yayıncılık Ders Kitabı Cevapları 2022 2023

.
.Metne Hazırlık

1. İslam dininin doğuşundan kısa bir süre sonra geniş bir coğrafyaya yayılmasının sebepleri sizce nelerdir?

Cevap: Hoşgörü temelli olması, tek tanrılı inanca dayanması, insan sevgisinin yoğunluğu, adaleti ve eşitliği bakımından geniş bir coğrafyaya yayılmıştır.

2. Hz. Ali’nin İslam tarihindeki önemi nedir? Açıklayınız.

  • Cevap: Hz. Ali, Hz. Muhammed’le birlikte ve onun daima yanında olup İslamiyet’e inanıp ona intisap eden, kızı Fatma ile evli olan hem ilmen hem de askerî bakımlardan üstün meziyetleri olan bir zattır. Aynı zamanda 4. Halifedir.
.
.
....

Post a Comment

Daha yeni Daha eski

Subscribe Us

INNER POST ADS