ads

 1. 2. 3. 4. SINIF 2.DÖNEM ÖĞRETMEN KARNE GÖRÜŞLERİ,DOKÜMAN,KARNE GÖRÜŞLERİ,ÖĞRETMEN KARNE GÖRÜŞLERİ,ÖĞRETMEN KARNE GÖRÜŞLERİ LİSE,GÜNCEL,2.DÖNEM KARNE GÖRÜŞLERİ, 1. 2. 3. 4. SINIF İÇİN KARNE GÖRÜŞLERİ,


derskonum.com'un değerli akademisyen-öğretmen-öğrenci-edebiyat sever takipçileri.


Derskonum.com olarak her dönem olduğu gibi yeni dönemde de sizler için kitap cevapları, konu anlatımı, pdf ders notları ile her zaman yanınızdayız..Bu sayfamızda siz değerli takipçilerimiz için 1. 2. 3. 4. SINIF 2.DÖNEM ÖĞRETMEN KARNE GÖRÜŞLERİE üzerine bir paylaşım yazacağız. 


Sizde eğer bize ve tüm eğitim camiasına yardımcı olmak adına hazırladığınız yazılıları-notları-soruları-videoları paylaşmak isterseniz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.


1. Sınıf Sene Sonu Öğretmen Karne Görüşleri

Sevgili …,

Eylül ayında başlayan birinci sınıf macerasının sonuna geldik. İlk günler Öğretmenim ders ne zaman bitecek? diye soruyordunuz. Günler, haftalar, aylar geçti ve sonunda karne günü geldi. Tırmanacağımız dağın henüz eteklerindeyiz. Yolumuz uzun ve yokuş. Onun için hazırlıklı olmalıyız. Yaz tatilini, bu tırmanışta verilen küçük bir mola gibi düşünebiliriz. İyi dinlenip tırmanışa hazırlanalım. Bu arada sırt çantamızdaki kitaplardan bol bol okuyalım. İyi tatiller.

Sevgili …,

Minik şair kızım; elinden kitabı ve kalemi hiç bırakma. Ne kadar okursan o kadar güzel şeyler yazarsın. Kitap en iyi arkadaşın olsun. Gülmek sana çok yakışıyor. O güzel yüzün hep gülsün. Sağlıklı ve başarılı bir hayat geçirmen dileğiyle. Seni çok seviyorum. İyi tatiller.

Sevgili …,

Güzel kızım; sorumluluğunu bilip, verimli çalıştığın için başarı bir yılı geride bıraktın. Kitap en iyi arkadaşın olsun. Gülmek sana çok yakışıyor. O güzel yüzün hep gülsün. Sağlıklı ve başarılı bir hayat geçirmen dileğiyle. Seni çok seviyorum. İyi tatiller.

Sevgili …,

Geleceğin öğretmen adayı güzel kızım; öğretmenlik sana çok yakışacak. Mutluluğunla herkesi mutlu ediyorsun. O güzel yüzün hep gülsün. Kitap en iyi arkadaşın olsun. Sağlıklı ve başarılı bir hayat geçirmen dileğiyle. Seni çok seviyorum. İyi tatiller.

Sevgili …,

Güzel kızım; sorumluluk sahibi olman başarılı olmanı sağladı. İçindeki sevgi herkese yetecek kadar kocaman. Sevgi paylaştıkça çoğalır. Her şeyi sevelim. Gülmek sana çok yakışıyor. O güzel yüzün hep gülsün. Kitap en iyi arkadaşın olsun. Sağlıklı ve başarılı bir hayat geçirmen dileğiyle. Seni çok seviyorum. İyi tatiller.

Sevgili …,

Güzel kızım; sınıfımıza neşe kattın. Paylaşmayı sevdiğin için arkadaşlarında seni çok sevdi. Hep mutlu ol. O güzel yüzün hep gülsün. Sağlıklı ve başarılı bir hayat geçirmen dileğiyle. Seni çok seviyorum. İyi tatiller.

Sevgili …,

Yakışıklı oğlum; öğrenme merakın, her şeyin en iyi yapma isteğin başarını daha da artırdı. Başarılı olsan da olmasan da hiç pes etme, üzülme. Yapabileceğine inan. İnandığın zaman başarına başarı katarsın. Hep mutlu olmanı istiyorum. Kitaplar bizim en iyi arkadaşımızdır. Kitap okumaya devam et. Sağlıklı ve başarılı bir hayat geçirmen dileğiyle. Seni çok seviyorum. İyi tatiller.

Sevgili …,

Yakışıklı oğlum; derslere katılma isteğin, düşüncelerini açıkça söylemen, yanlışlarını düzeltme gayretin başarılı olmanı sağladı. Düşüncelerini söylemekten asla vazgeçme. Çok güzel şeyler yapacağına inanıyorum. Hep mutlu olmanı istiyorum. Kitaplar bizim en iyi arkadaşımızdır. Kitap okumaya devam et. Sağlıklı ve başarılı bir hayat geçirmen dileğiyle. Seni çok seviyorum. İyi tatiller.

Sevgili …,

Yakışıklı oğlum; farklı düşünüp, farklı yorumlarınla sınıfımıza farklılık getirdin. Farklılıklar hayatın zenginliğidir. Daha farklı işler yapabilmek için planlı olmak, sorumluluklarının bilincinde olmak ve en önemlisi çok okumak gerekiyor. Bazı şeyler istediğin gibi değilse araştırıp istediğine ulaşabilirsin. Okumayı ihmal etmediğinde başarının çok daha fazla arttığını sen de göreceksin. Kitaplar bizim en iyi arkadaşımız olduğunu unutma. Hep mutlu olmanı istiyorum. Sağlıklı ve başarılı bir hayat geçirmen dileğiyle. Seni çok seviyorum. İyi tatiller.
Verilen ödevleri zamanında ve eksiksiz olarak yaptın. Hikaye kitaplarını okudun. Senin gibi özverili, okumayı seven, planlı çalışan bir öğrencim olduğu için çok şanslıyım. Göstermiş olduğun başarıdan dolayı teşekkür ediyorum. Şimdi dinlenme, eğlenme ve bol bol hikaye okuma zamanı. 2. sınıfta görüşmek üzere. İyi tatiller.

Yıl boyunca disiplinli çalışman ve her zaman sorumluluklarını yerine getirmen bu başarıyı getirdi. Başarından dolayı seni tebrik ederim. Her zaman böyle ol. Başarında sana her zaman destek olan ailene de teşekkür ederim. Başarını daha da artırman için bol bol kitap okumanı tavsiye ediyorum. 2. sınıfta görüşmek üzere. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.

Başarılı ve iyi insan olmak için çalıştın. Çabaların için seni ve sana destek veren aileni kutluyorum. 2. sınıfta daha fazla çalışmanı istiyorum.  Gelecekte de başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Okumayı bırakma. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.

Şu anda gösterdiğin başarıdan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum. İnanıyorum ki 2. sınıfta daha başarılı olacaksın. Tatilini iyi değerlendir, bol bol tekrarlar yap ve kitap oku. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.

Karnendeki notlara baktıkça, ne denli başarılı bir öğrenci olduğunu görüyorum. Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor, senin daha büyük başarılar kazanacağına inanıyorum. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap okumayı unutma.

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap okumalısın.

 

Davranışlarıyla örnek, derslerinde son derece başarılı ve ilgili. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap okumalısın

 

Derslerinde başarılı ve ilgili. Bu ilgi ve başarının devamını dilerim. Disiplinli çalışması ve aile olarak gösterdiniz destek, başarısını artırdı. Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap okumayı unutma.2. Sınıf Sene Sonu Öğretmen Karne Görüşleri

Sevgili …,

Avucumuza düşen kar tanesi gibi hızla eriyor zaman. Daha dün gibiydi harfleri öğrenmeye başlamamız. Bugün ikinci sınıfı bitirdik. Uzun bir yol var önümüzde. Başarılı bir dönemi daha geride bıraktık. Seni tebrik ediyorum. İyi ki senin öğretmenin olmuşum. Tatilin de eğitimin bir parçası olduğunu unutma. Bol bol dinlen, ailene yardımcı ol, kitap oku, ödevlerini yap. Eylül ayında mutlu bir şekilde okula dönüşünü bekleyeceğim. İyi tatiller…

Canım kızım,

Saygı, sevgi, azim, zekâ seni anlatan sadece birkaç kelime. Güler yüzün, neşen hepimizi sarıp kucakladı. Bu neşen ve başarının tüm hayatın boyunca seninle birlikte olması temenni ediyorum. İyi tatiller.

Sevgili …,

Başarmak, insanoğlunun koyduğu hedeflere ulaşmasıdır. Bu sene hedeflerimize ulaştık. O halde başarılıyız. Ancak bununla yetinmemeliyiz. Çünkü “İki günü eşit olan zarardadır.” Heybemizi doldurmak için önümüze gelen her fırsatı değerlendirmeliyiz. Yaz tatili de bu fırsatlardan birisi. Bol bol dinlenelim ama konularımızı da tekrar edelim. Bol bol oyun oynayalım ama ailemize de yardımcı olalım. Bol bol okuyalım. Okuyalım ama kitapların sadece resimlerinde ve cümlelerinde kalmayalım. Kelimelerine, duygularına ve fikirlerine varalım. Uzun lafın kısası aileni, öğretmenini ve seni memnun edecek bir tatil geçirmeni diliyorum.Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap oku.

Davranışlarıyla örnek, derslerinde son derece başarılı ve ilgili. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap oku.

Derslerinde başarılı ve ilgili. Bu ilgi ve başarının devamını dilerim. Disiplinli çalışması ve aile olarak gösterdiniz destek, başarısını artırdı. Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap oku.

 

Verilen ödevleri zamanında ve eksiksiz olarak yaptın. Hikaye kitaplarını okudun. Senin gibi özverili, okumayı seven, planlı çalışan bir öğrencim olduğu için çok şanslıyım. Göstermiş olduğun başarıdan dolayı teşekkür ediyorum. Şimdi dinlenme, eğlenme ve bol bol hikaye okuma zamanı. 3. sınıfta görüşmek üzere. İyi tatiller.

Yıl boyunca disiplinli çalışman ve her zaman sorumluluklarını yerine getirmen bu başarıyı getirdi. Başarından dolayı seni tebrik ederim. Her zaman böyle ol. Başarında sana her zaman destek olan ailene de teşekkür ederim. Başarını daha da artırman için bol bol kitap okumanı tavsiye ediyorum. 3. sınıfta görüşmek üzere. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.

Başarılı ve iyi insan olmak için çalıştın. Çabaların için seni ve sana destek veren aileni kutluyorum. 3. sınıfta daha fazla çalışmanı istiyorum.  Gelecekte de başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Okumayı bırakma. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.

Şu anda gösterdiğin başarıdan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum. İnanıyorum ki 3. sınıfta daha başarılı olacaksın. Tatilini iyi değerlendir, bol bol tekrarlar yap ve kitap oku. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.

Karnendeki notlara baktıkça, ne denli başarılı bir öğrenci olduğunu görüyorum. Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor, senin daha büyük başarılar kazanacağına inanıyorum. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap okumayı unutma.

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap okumalısın.

 

Davranışlarıyla örnek, derslerinde son derece başarılı ve ilgili. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap okumalısın

 

Derslerinde başarılı ve ilgili. Bu ilgi ve başarının devamını dilerim. Disiplinli çalışması ve aile olarak gösterdiniz destek, başarısını artırdı. Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap okumayı unutma.3. Sınıf Sene Sonu Öğretmen Karne Görüşleri

Sevgili …,

Avucumuza düşen kar tanesi gibi hızla eriyor zaman. Daha dün gibiydi harfleri öğrenmeye başlamamız. İlk zamanlar öğretmenim kaç ders kaldı diye soruyordunuz. Günler, haftalar, aylar, yıllar geçti ve bugün üçüncü sınıfa veda ediyoruz. Küçük bir mola olan yaz tatilinde iyi dinlen, ailene yardımcı ol, kitap oku, ödevlerini yap, gez, eğlen. Nereye gidersen git valizinde kitaplara da yer ayırmayı sakın unutma. Eylül ayında mutlu bir şekilde okula dönüşünü bekleyeceğim. İyi tatiller.

Sevgili …,

Bu sene metin okumasında gösterdiğin performansı diğer konularda da gösterseydin çok daha başarılı olabilirdin. Atalarımızın söylediği gibi “Emek olmadan yemek olmaz.” Önümüzdeki yıl hem ders içinde hem de ders dışında bunun farkında olursan her şeyin değiştiğini göreceksin. Önemli olan insanın kendine güvenip çalışmasıdır. Yaz tatilini çok iyi değerlendirip seneye iyi bir hazırlık yapmalısın. Bunun için bolca kitap okumayı unutma. İyi tatiller…

Sevgili …,

Senin için bu dönem geçen döneme göre daha iyiydi. Kapasiteni kullanırsan çok daha iyi olabilirsin. Bunun için sorumlulukların konusunda son derece dikkatli davranıp, planlı ve düzenli hareket etmelisin. Önümüzdeki yıl hem ders içinde hem de ders dışında bunların farkında olursan her şeyin çok daha iyi olacağını göreceksin. Yaz tatilini çok iyi değerlendirip seneye iyi bir hazırlık yapmalısın. Bunun için bolca kitap okumayı unutma. İyi tatiller…

Sevgili …,

Bu sene başından sonuna kadar her konuda mücadele verdin. Bunun sonucunda da çok iyi başarılar elde ettin. Gayretin devam ettiği ölçüde başarılar bir gölge gibi seni takip edecektir. Bundan hiç kuşkum yok. Güzel bir tatili çoktan hak ettin. Valizinde kitaplara da yer ayırmayı sakın unutma. İyi tatiller…

Sevgili …,

İkinci dönem senin için daha verimli geçtiğini söyleyebilirim. Bunun sebeplerinden biri de derslere ciddi yaklaşmandır. Ayrıca arkadaşlarınla kurduğun olumlu diyaloglar da takdir edilesi. Saygı ve sevginle hepimizin gönlünü kazandın. Önümüzdeki sene daha iyi olacağından şüphem yok. Güzel bir tatili çoktan hak ettin. Valizinde kitaplara da yer ayırmayı sakın unutma. İyi tatiller…

Sevgili …,

İkinci dönem senin için daha verimli geçtiğini söyleyebilirim. Zaman zaman inişli çıkışlı bir görüntü oluşturan performansını önümüzdeki sene devamlı kılarsan çok daha büyük başarılar yakalayabilirsin. Unutma ki taşı delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir. Artık tatil zamanı. Nereye gidersen git valizinde kitaplara da yer ayırmayı da unutma.

Sevgili …,

Günler hızla tükenirken insan biriktirdikleriyle geleceğe hazırlanıyor. Hızları birbirinden farklı olsa da kaplumbağa gibi durmadan koşanlar tavşanları geçip hedefe varır. Eşek arısı gibi boş boş uçanlar arıların yaptığı baldan tadamazlar. Dilerim önümüzdeki seneler senin için daha başarılı geçer. İyi tatiller…

Sevgili …,

Zaman zaman motivasyonun bozulsa da içindeki cevher seni hep ileriye taşıyacaktır. Yıkılmaz ve devrilmez olmak için başımıza gelen her olaydan ders çıkarıp hayatımıza bu dersleri uygulamalıyız. Yeteneklerinin farkında ol ve onları boşa harcama. İyimser bakış açını kaybetmedikçe çok iyi yerlere geleceksin. Unutma…

Sevgili …,

Merdiven gibi devamlı yükselen performansın seni yukarılara taşıdı. Dilerim önümüzdeki sene kaldığın yerden devam edersin. Başarılarından dolayı seni tebrik ederken her daim arkanda durarak sana destek olan ailene de teşekkür ediyorum. İyi bir tatili hak ettin. Valizinde kitaplara da yer ayırmayı sakın unutma. İyi tatiller…

Sevgili …,

Göz açıp kapama zamanı kadar hızlı geçen bir seneyi geride bıraktık. Geçip giden senelerden sonra bizde kalan elde ettiğimiz başarılardan çok birikimlerimizdir. Önümüzdeki sene daha iyi bir başlangıç yaparak, planlı ve düzenli hareket ederek bu seneden daha çok birikim yapmalısın. İyi bir tatili hak ettin. Valizinde kitaplara da yer ayırmayı sakın unutma. İyi tatiller…

Sevgili …,

Bu seneki tavırlarınla beni çok memnun ettin. İyimser olmak, güzel bakmak, güzel düşünmek mutluluk kapılarını açan sırlı kelimelerdir. Ayrıca sana tavsiyem şiir, kompozisyon, kitaplarla daha çok ilgilenerek sanat yönünü geliştirmendir. Ayakların yere sağlam basmalı, kendini ciddiye almalısın. Önümüzde yürünecek çok uzun yollar var.

Sevgili …,

Hedeflediğin başarılara kısa zamanda ulaşıp sonrasında kendini yormuyorsun. Unutma ki eğitim sadece birincilikleri elde etme yarışı değildir. Eğitim, hayatımız için gerekli olan bilgi ve becerileri davranışlarımıza yansıtmaktır. Onun için beşikten mezara kadar öğrenme gayreti içinde olmalıyız. Doğru olan birikimlerimizi artırıp geçirdiğimiz her günü bir öncekinden daha ileriye taşımaktır. Bir şairin dediği gibi “Biz koşu bittikten sonra da koşan atlarız.” diyelim. İyi tatiller?

Sevgili …,

Bu sene başından sonuna kadar her konuda mücadele verdin. Bunun sonucunda da çok iyi başarılar elde ettin. Gayretin devam ettiği ölçüde başarılar bir gölge gibi seni takip edecektir. Bundan hiç kuşkum yok. Güzel bir tatili çoktan hak ettin. Valizinde kitaplara da yer ayırmayı sakın unutma. İyi tatiller…


Verilen ödevleri zamanında ve eksiksiz olarak yaptın. Hikaye kitaplarını okudun. Senin gibi özverili, okumayı seven, planlı çalışan bir öğrencim olduğu için çok şanslıyım. Göstermiş olduğun başarıdan dolayı teşekkür ediyorum. Şimdi dinlenme, eğlenme ve bol bol hikaye okuma zamanı. 4. sınıfta görüşmek üzere. İyi tatiller.

Yıl boyunca disiplinli çalışman ve her zaman sorumluluklarını yerine getirmen bu başarıyı getirdi. Başarından dolayı seni tebrik ederim. Her zaman böyle ol. Başarında sana her zaman destek olan ailene de teşekkür ederim. Başarını daha da artırman için bol bol kitap okumanı tavsiye ediyorum. 4. sınıfta görüşmek üzere. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.

Başarılı ve iyi insan olmak için çalıştın. Çabaların için seni ve sana destek veren aileni kutluyorum. 4. sınıfta daha fazla çalışmanı istiyorum.  Gelecekte de başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Okumayı bırakma. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.

Şu anda gösterdiğin başarıdan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum. İnanıyorum ki 4. sınıfta daha başarılı olacaksın. Tatilini iyi değerlendir, bol bol tekrarlar yap ve kitap oku. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.

Karnendeki notlara baktıkça, ne denli başarılı bir öğrenci olduğunu görüyorum. Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor, senin daha büyük başarılar kazanacağına inanıyorum. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap okumayı unutma.

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap okumalısın.

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap oku.

Davranışlarıyla örnek, derslerinde son derece başarılı ve ilgili. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap oku.

Derslerinde başarılı ve ilgili. Bu ilgi ve başarının devamını dilerim. Disiplinli çalışması ve aile olarak gösterdiniz destek, başarısını artırdı. Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap oku.

Başarılı olmak için çok çalıştın. Çabaların için seni ve sana destek veren aileni kutluyorum. Daha fazla çalışmanı istiyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Okumayı bırakma. Sağlıklı, mutlu ve iyi bir tatil diliyorum.

 

Başarılı bir yıl geçirdin. Tüm davranışlarından memnunum. Sana ve ailene teşekkür ederim. Başarının devam etmesi için sürekli çalışmak gerektiğini unutma. Başarılı, sağlıklı, mutlu bir gelecek diliyorum. İyi tatiller.

 

 

Davranışlarıyla örnek, derslerinde son derece başarılı ve ilgili. Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim. İyi tatiller, bol bol kitap okumalısın

 

Derslerinde başarılı ve ilgili. Bu ilgi ve başarının devamını dilerim. Disiplinli çalışması ve aile olarak gösterdiniz destek, başarısını artırdı. Çalışmalarına ara vermeden devam etmeli. Tatilini iyi değerlendir, bol bol kitap okumayı unutma.


4. Sınıf Sene Sonu Öğretmen Karne Görüşleri

Sevgili …,

Gün oldu, devran döndü. Beklenen zaman geldi. Acısıyla tatlısıyla dört yıllık ilkokulun sonuna geldik. Seni hayatının ilerleyen döneminde ülkemin çok iyi yerlerinde hizmet ederken göreceğimi biliyorum. Hayat çabuk ve hızlı geçer. Ömür boyu doğruluk ve dürüstlük dostun, yalan ve kötülük düşmanın olsun. Hayat sana bir ömür boyu başarının yanında huzur ve mutluluk versin. Senin başarı haberlerini uzaktan takip edeceğim. Beni unutmayacağını umuyorum. Seni çok seviyorum.

Sevgili …,

Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymeti olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Mustafa Kemal ATATÜRK

Sevgili …,

Bu sana son öğüdüm olsun. Kimsenin sana yapamayacağını söylemesine izin verme. Bir hayalin varsa peşini bırakma. İnsanlar kendilerinin yapamadıkları şeyleri senin de yapamayacağını söylerler. Bir şeyi istiyorsan peşini bırakmamalısın. Seni unutmayacağım. Yolun açık olsun…

Sevgili …,

Uzun ve yorucu bir yolun sonundayız. Acısıyla tatlısıyla dolu dolu yaşadığımız günler hepimiz için bir tecrube kaynağı oldu. Başarılar elde etmiş veya yenilgilerle yorulmuş olabiliriz. Geri dönüş olmayan bu seferde Mevlana gibi söylemeliyiz: “Dünde yaşananlar dünde kaldı cancağızım. Bugün yeni şeyler söylemek lazım.” Unutmayalım ki güneş yarın tekrar doğacak.


Aileni, senin gibi güzel bir çocuk yetiştirdikleri için kutluyorum.

En yeni başarılar, En güzel yaşam,

Güzel günler hep seninle olsun.

Huzura, sevgiye ve güzelliklere çıksın yolun.

Hayatın boyunca sevdiklerinle mutlu, musmutlu ol. İyi tatiller J

 

Başarılı ve iyi insan olmak için çalıştın. Çabaların için seni ve sana destek veren aileni kutluyorum. Gelecekte de başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Okumayı bırakma. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.

Disiplinli çalışman ve her zaman sorumluluklarını yerine getirmen bu başarıyı getirdi. Başarından dolayı seni tebrik ederim. Her zaman böyle ol. Başarında sana her zaman destek olan ailene de teşekkür ederim. Başarını daha da artırman için bol bol kitap okumanı tavsiye ediyorum. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.

 

Verilen ödevleri zamanında ve eksiksiz olarak yaptın. Hikaye kitaplarını okudun. Senin gibi özverili, okumayı seven, planlı çalışan bir öğrencim olduğu için çok şanslıyım. Göstermiş olduğun başarıdan dolayı teşekkür ediyorum. Şimdi dinlenme, eğlenme ve bol bol hikaye okuma zamanı. İyi tatiller.

Başarılı ve iyi insan olmak için çalıştın. Çabaların için seni ve sana destek veren aileni kutluyorum.. Gelecekte de başarılı olacağına inanıyorum. Bunun için düzenli çalışmayı sürdür. Okumayı bırakma. Sağlıklı, mutlu iyi bir tatil diliyorum.


2.DÖNEM KARNE GÖRÜŞLERİ

Post a Comment

Daha yeni Daha eski

Subscribe Us

INNER POST ADS